Нова регистрация на фирма
Нова регистрация на студент

Специалист ПТО

  • Тип заетост: Стаж
  • Начало на стажа: 15/03/2024
  • Край на стажа: 31/05/2025
  • Подходящ за специалност(и): Архитектура, Строителство на сгради и съоръжения

Във връзка с разширяване на дейността си, строителна фирма “СТЕЙБЪЛ БИЛД” ЕООД търси да назначи на трудов договор Специалист ПТО – може и без опит, за обекти в гр. София.

Отговорности:

  • Осъществява комуникаци с всички участници в строителния процес – подизпълнители, доставчици, партньори и др;
  • Анализира и оценява текущи системи и структури;
  • Подготвя документаци за строителен надзор;
  • Изготвя на справки и отчети, свързани с цялостната дейност по изпълнението на строителните обекти;
  • Отчита изпълнението на производствената дейност и подготвя необходимите оперативки на данни и справки;
  • Отговаря за точното и навременното изпълнение на функциите на длъжността;
  • Отговаря за следенето за навременно изготвяне на актовете по строителство;
  • Изготвя количествено-стойностни сметки;
  • Следи и поддържа актуална информация за разходите на обекта спрямо бюджета;
  • Изготвя заявки, справки, отчети и документи, свързани с цялостната дейност по изпълнение на строителния обект.
  • Контролира съответствието на влаганите от строителите материали с предвидените по договор;

Ние предлагаме:

  • Постоянен трудов договор;
  • Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
  • Дългосрочна заетост;
  • Участие в амбициозни и мащабни проекти;
  • Възможност за обучения и повишаване на квалификацията;
  • Професионално развитие в стабилна и иновативна компания;
  • Много добро заплащане според опита, обвързано с постигнатите резултати.

Изисквания

  • Познание на нормативната база в строителството;
  • Средно или висше образование в областта на строителството;
  • Опит/знания при изготвяне на количествени сметки и остойностяване на СМР;
  • Kомпютърна грамотност – MS Office, Auto Cad;
  • Познания в изготвяне и разчитане на строителната документация – чертежи, актове и протоколи по Наредба № 3 / 2003г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството;
  • Личностни качества: организираност, лоялност, висока степен на отговорност, умение за приоритизиране на задачите, умения за работа в екип.

При въпроси може да се свържете на посочения контакт за връзка:

0897962774 – Даниел Христов или да изпратите своята автобиография на следния адрес hr@stablebuild.eu.

Репутация